Vaheaja sügisseiklus Minikoolis 22.10.18-26.10.18

By minikool|oktoober 7, 2018|Uncategorized|

Minikooli oktoobrivaheaja linnalaager seikleb viiel päeval koos lastega, pakkudes mitmekülgseid tegevusi, mida pakuvad Minikooli erinevad huviringid.

22-26 oktoobril esmaspäevast reedeni, iga päev kell 11.00-16.00 toimuvad kunstiseiklus ja meistriseiklus, kus põhirõhk kunstiloomel, loodusseiklus koos matka ja piknikuga, kokkamisseiklus, kus käime poes ja valmistame midagi maitsvat ja teadusseiklus.

Minikool korraldab igal koolivaheajal 6-12 aastastele lastele linnalaagreid, kus põhirõhk on õpetada noortele midagi uut ja huvitavat, suunata neid leidma midagi, mis sütitab ja tekitab soovi teemaga edasi tegeleda. Minikooli imelised õpetajad oskavad lapsi kaasata ja leida teemasid, mis neile meeldivad. Minikooli laagrite traditsioon on omale ise iga päev süüa teha, viibida osa ajast õues matkates või mängides ja õppida midagi uut ja huvitavat. Oleme laagris nagu väike sõpruskond, kes tihtipeale suhtleb ka väljaspool Minikooli, kes ootavad üksteist tagasi ja kes jätkavad oma lemmiktegevusega Minikooli huvikoolis.

Hind: 60€ / nädal
         15€ / päev