Sünnipäeva pidamine Tartus

Sünnipäeva pidamine Tartus Minikoolis, aleksandri 8a toimub korraga vaid üks 4-15a. lapse sünnipäev ja sellel osalevad kuni 15 last.

Laste päralt on Minikooli 5 ruumi ja Minikooli 2 juhendajat 3 tundi. Minikooli ruumidega saab eelnevalt tutvuda Teile sobival ajal, mille saate kokku leppida telefonil  52 99 729.

Minikooli saab broneerida

Reedel 17:00-20:00

Laupäeval kell 11:00-14:00 / 15:00-18:00

Pühapäeval kell 11:00-14:00

Broneeritud ajale lisandub tasuta lisa tund – 15min enne sünnipäeva olete oodatud ettevalmistusi tegema ja 30min peale broneeritud aega on teil aega oma asju kokku panna ja külalisi ära saata.

Sünnipäeva paketid:

Robootika pidu 3h (soovitav vanus 4-10a.)

• 90min juhendatud tegevusi WeDo2 komplektidega
  • Tegevused BeeBot robotitega
  • Näomaalingud

Kokkade pidu 3h (soovitav vanus 5-12a)

• Voolime suhkrumassist tordikaunistused
  • Valmistame limonaadi
  • Näomaalingud

Fotojaht 3h (soovitatav vanus 7-12a.)

• Orienteerumismäng tahvelarvutitega
  • Fotosessioon
  • Kostüümid
  • Näomaalingud

Lugemisseikluse sünnipäev 3h (soovitatav vanus 4-7a.)

• Lugemisseiklus programmi “Laps, kes leidis oma nime.” järgi
  • Meisterdamine
  • Mängud
  • Näomaaling

Meistrite pidu 3h (soovitatav vanus 5-12a.)

• Meisterdame erinevaid asju vastavalt kuule või lapse soovile. Näiteks teeme: 1.Seepi ja pakime selle kaunisse pakendisse 2.Küünla ja kaunistame küünlatopsi. 3.Sünnipäevalapsega tehtud sõbrapildist ilusa külmkapimagneti. 4.Munapeekri ja kauni pärlimuna. 5.Murupea.
  • Vali ise mida tahad sõpradega meisterdada.

Unistuste pidu 3h

• Võta meiega ühendust ja paneme Teie oma unistustepeo kokku!

Hind: pidu 10 lapsele 170 eur (3,5h ruumirent, 2 peo läbiviijat 3 tundi ja vahendid)
Pidu kuni 15 lapsele 200 eur (3,5h ruumirent, 2 peo läbiviijat 3 tundi ja vahendid)

Broneerimistasu on 30 eurot, mis peab laekuma Minikooli arvelduskontole ööpäeva jooksul, vastasel juhul kaotab kokkulepe kehtivuse. Tühistamise korral broneerimistasu ei tagastata.

Broneerimistasu tuleb kanda arvelduskontole LHV EE227700771002645637, makse saaja: Minikool OÜ reg nr. 14290763, märkides ära lapse nime, kuupäeva ja broneerimisaja.
Broneerimiseks kirjutage ka meil info@minikool.ee. Lõpparveldus tehakse tähistamise päeval ülekandega arvelduskontole või sularahas enne peo algust.

Minikool võimaldab koos läbiviijaga kokkuleppel osta ka lisaaega, mis iga alustatud tunni eest on lisatasuna 60€

Broneerimistasu maksmisel nõustub klient Minikool OÜ “Peopidamise eeskirjaga”. Minikool vastutab sünnipäeva pidava lapse ja tema kutsutud külaliste eest kogu peo vältel.

Läbiviijaid on alati kaks ja sünnipäev sisustatakse vastavalt Teie poolt valitud sünnipäevapaketile.

Peo pidamiseks on Minikooli kõik viis ruumi k.a. köök, kus on olemas teekann, külmkapp, salatikausid, vaagnad, morsikannud, vaasid, koogilabidad ja noad. Ühekordsed nõud tuleb ise kaasa võtta. Lapsevanem katab ja koristab peolaua ja võtab vastu ning saadab ära külalised.

Peopidamise-eeskiri

Sünnipäeva peo broneerimiseks kirjutage millist pidu ja kuna soovite palun info@minikool.ee!