Õpikool ehk 1-3 klassi lastele pikapäevarühm Tartus, koos toitlustusega, mis toimub E-R kuni 4 tundi hommikupoole, õhtuses vahetuses käivatele õpilastele ja kuni 4 tundi õhtupoole, hommikuses vahetuses käivatele õpilastele.

Huvikool pakub 4 tunnist õpikooli nii hommikupoole kui pealelõunal, mil lapsevanem on tööl ja laps üksinda kodus. Ootame lapsi oma huvikooli kodutöid tegema, lugema, huvitegevustesse või puhkama. Samuti sisaldab teenus ühte toidukorda, kuna lapse viimasest söömiskorrast võib juba mõnda aega möödas olla.

Näide 1 – Lapse tunnid lõppevad oma koolis kell 12.00, siis tuleb ta Minikooli Veski 1, kuhu te saate siis ise 17.30 järgi tulla.

Näide 2 – Tartu koolid pakuvad ülerahvastatuse tõttu algklassidele õpet õhtuses vahetuses (Tartu kesklinna kool, Miina Härma Gümnaasium) Siis peavad 7-10a. lapsed veetma hommikud üksi kodus. Lahenduseks pakumegi, et hommikul toote lapse meie Minikooli Veski 1, kust ta siis lõunast edasi liigub kooli.

Õpikooli viib läbi juhataja Merle Luug ise, kellel on koolieelse asutuse pedagoogi magistrikraad, ning kelle lastele suunatud teenuste pakkumise taust ulatub aastasse 2004, mil ühtede esimeste seas Tartu linnas sai ta tegevusloa lapsehoid Kukerpallile, millele 2007 lisandus Pillerpall ning 2009 Põnniplaneedi hoiurühm.

Hind 150€ kuu  15€ päev  5€ tund

Teenuse broneerimiseks kirjuta e-mail: info@minikool.ee

Osalustasu palume maksta arvelduskontole lähtuvalt lapse vanusest!

Osalustasu palume tasuda, igal kuul, enne esimese tunni algust arvele. Arveid Minikool ei väljasta.