Moekool

Moekooli eesmärk on arendada noorte loomingulisust ja iseseisvat mõtlemisvõimet. Õpilastel on võimalus end proovile panna moekunstnikuna, teha tutvust õmblusmasinaga ja õppida esmaseid töövõtteid. Eesmärgiks on arendada noorte fantaasiat, et olla isikupärane ja stiilne.

Õpilased kavandavad esemeid nii nukkudele kui ka endale, kannavad oma mõtted joonisele ja teevad selle põhjal toote, kasutades erinevaid vahendeid ja tehnikaid. Tutvume erinevate riidematerjalide ja õmblemiseks vajalike töövahenditega.

Moekool annab võimaluse omandada õmblemise algteadmised. Õmblemine arendab loovust, käelist tegevust ja ilumeelt.

Moekooli juhendaja – Kätlin Karu

Õnnelik on see kellel käib töö ja hobi käsikäes! Mina olen!

Minu ande avastas ema. Olen küll lapsest saati käsitööga tegelenud, kuid disaini-ja rätsepatöö oli mulle võõras. Suure julguse õmmelda ja moevallas tegutseda sain oma juhendajatelt. Nii on juba 25 aastat mu hobi ja töö igapäevane kaaslane. Minu suureks unistuseks oli oma õmblusateljee ja seal ma siis viimased 12 aastat oma klientide soove olen püüdnud ellu viia. Olen juhendanud nii suuri kui väikeseid õmblushuvilisi. Minu enda suureks muusaks on tütar Kristelle, nii tekkis bränd „kristelle disain.“ Mood läbi lapse käe ja silmade on sütitav. Uhke on teha ja kanda oma disainitud riideid ja aksessuaare. Mood see on – SINA ISE!

Tule sinagi avastama moemaailma ja koos Kristellega disainima ja valmistama vahvaid tooteid!

Kirjuta julgelt – katlin@minikool.ee

Kristelle Disain Facebooki leht