Moekool

Õpitakse looma ja kujundama riideid, mis last iseloomustavad ja julgustatakse neid kandma. Eesmärk on õppida koos looma, korrastama ja ümber tegema riideesemeid, mida saame taaskasutada.

Valmistame kostüüme ja aksessuaare näitemängukoolile. Laps õpib taaskasutama ja märkama ümbrust. Tulem – laps teab, mis talle meeldib ja oskab ning julgeb olla tema ise.

Moekooli juhendaja – Kätlin Karu

Õnnelik on see kellel käib töö ja hobi käsikäes! Mina olen!

Minu ande avastas ema. Olen küll lapsest saati käsitööga tegelenud, kuid disaini-ja rätsepatöö oli mulle võõras. Suure julguse õmmelda ja moevallas tegutseda sain oma juhendajatelt. Nii on juba 25 aastat mu hobi ja töö igapäevane kaaslane. Minu suureks unistuseks oli oma õmblusateljee ja seal ma siis viimased 12 aastat oma klientide soove olen püüdnud ellu viia. Olen juhendanud nii suuri kui väikeseid õmblushuvilisi. Minu enda suureks muusaks on tütar Kristelle, nii tekkis bränd „kristelle disain.“ Mood läbi lapse käe ja silmade on sütitav. Uhke on teha ja kanda oma disainitud riideid ja aksessuaare. Mood see on – SINA ISE!

Tule sinagi avastama moemaailma ja koos Kristellega disainima ja valmistama vahvaid tooteid!

Kirjuta julgelt – katlin@minikool.ee

Kristelle Disain Facebooki leht

Osalustasu palume maksta arvelduskontole lähtuvalt lapse vanusest!

Osavõtutasu peab laekuma meile iga kuu hiljemalt 5. kuupäevaks ettemaksuna. Arveid Minikool ei väljasta.