Minikooli talvine linnalaager 2019/2020

By minikool|detsember 3, 2019|Uncategorized|

KOOLIVAHEAJA  LINNALAAGER  MINIKOOLIS

MINIKOOL KUTSUB KÕIKI 6-15 AASTASEID NOORI LÕBUSASTI KOOLIVAHEAEGA VEETMA JA ÜHESKOOS TEGUTSEMA.

27 detsember kell 11-15 LEGO JÕULUMAA (ehitame legodest uhke jõulumaa ja jäädvustame selle timelaps video abil. Valmistame järgmiseks päevaks piparkoogitaina. Lõunaks valmistame endale maitsva jõulueine.

30 detsember kell 11-15 AASTALÕPU PIPARKOOGIPÄEV (küpsetame ja ehitame piparkookidest Minikooli maketi ja filmime selle tegemise üles, kaunistame ja glasuurime ja sööme palju piparkooke😊

31 detsember kell 11-15 PIDULIK VANA-AASTA ÄRA SAATMISE PÄEV (korraldame peo, kust ei puudu ka pidulik lõunasöök, mille lapsed ise valmistavad)

2 jaanuar kell 11-15 UUE AASTA AVASTAMISE PÄEV ( uurime, mis on teistmoodi kui eelmisel aastal😊, räägime uue aasta ootustest ja soovidest. Lume olemasolul ehitame lumememmesid. Meisterdame, mängime ja kokkame.

3 jaanuar  kell 11-15 ESIMENE 2020. AASTA FOTOSESSIOON KOOS SÕPRADEGA (meisterdame fotode tarvis aksessuaare, teeme näomaalinguid, etendame etenduse ja teeme palju pilte. Vahepeal sööme omavalmistatud võileibu ja joome teed)

REGISTREERIDA SAAB MEILI TEEL: info@minikool.ee

INFOT SAAB TELEFONILT: +372 52 99729

OSALUSTASU ON 20 EUR PÄEV JA 80 eur 5 PÄEVA (sisaldab igapäevaseid arendavaid tegevusi Minikooli juhendajate käe all,  lõunasööki, õppevahendeid, külalisi ja külastatavate kohtade pileteid).