• Avatud uste päev 01.09.17

Minikooli sisse astudes valdab Sind täielik rahu, oled justkui saabunud maale vanaema juurde, kuhu oled ammu oodatud 🙂

Majas valitsevad hõrgutavad lõhnad, lapsed õpivad Minikooli köögis esimesi toiduvalmistamise oskusi. Koridoris tuleb sulle vastu poiss peegelkaameraga, kes on jahtimas pilti fotokooli tarbeks.

Järgmisest ruumist leiad üles väikesed robootika huvilised, kes legodest valmistavad arvuti teel juhitavaid roboteid. Mõnel teisel ajal võid sealt ruumist leida aga hoopis eelkooli õpilased, kes läbi mänguliste tegevuste harjutavad end ette kooliks.

Kõige erilisemas ruumis on suur peegel, mille ees ilusad printsessid näomaalinguid teevad ning õmblemist harjutavad.

Edasi liikudes leiad end koos beebide ja nende säravate emmedega võimlemist tegemas.

Astudes edasi leiad end aga keset etendust, mille osatäitjateks on lapsed, kes kostüümides etendavad laval punamütsikest.

Minikooli 5 suuremat õpperuumi saigi läbi käidud ja tekkis tunne, et tahaks jälle laps olla ning lustida täiega seal 🙂