Minikooli “Avatud uste päev 2”

By minikool|august 15, 2018|Uncategorized|

Ootame kõiki lapsi ja lapsevanemaid 26 august Minikooli avatud uste päevale kell 12.00-15.00. Saate tutvuda ruumide ja juhendajatega ning lapsed mängida ja kokata 🙂

ÕNNELIKUKS saad Sa siis kui leiad oma ANDE!

Kui Sa tegeled sellega, mis Sulle meeldib, ei pea Sa päevagi töötama, vaid see oleks justkui HOBI, mis ka teenistuse toob.

Annete otsimise Minikool leidis üles inimesed, kes on pühendunud ja sidunud oma elu mingi omale südamelähedase tegevusega ning me soovime tutvustada lastele oma andeid ja seeläbi lasta lapsel leida tegevus, mis teda köidab ja sütitab.

Mängukoolis tutvuvad 3-6a. lapsed tähtede ja numbrite imelise maailmaga.

Lisaks pakume eelkooli teenust 6-7a. lastele. Meie suunaks on emotsionaalne, vaimne ja füüsiline valmisolek lasteaiast kooli üleminekuks. Väärtustame individuaalset koolivalmidust lähtudes ettevalmistuses lapsest ja tema arengutasemest. Kool väärtustab kooliks ettevalmistumisel lapse üldist harimist, informeerimist ja kooli suhtes positiivse hoiaku kuvamist.

Minikoolis on 11 erinevat huvikooli 4-12a. lastele, mida võib vahetada iga kuu, et leida oma tõeline ANNE! Huviringid, mis rõhuvad lapse huvidele, aitavad kaasa nende annete arendamisele.

Robootika koolis toimetatakse erinevate hariduslike robotitega ning tehakse esimesed sammud programmeerimise maailmas.

Teaduskoolis saavad lapsed maailma avastada läbi põnevate katsete.

Kokakoolis õpitakse valmistama maitsvaid ja põnevaid roogasid.

Näitemängukoolis õpetatakse lastele, kuidas väljendada end läbi erinevate karakterite.

Fotokoolis õpitakse kasutama foto-ja multimeedia vahendeid.

Loomakoolis tutvustatakse meid ümbritsevat põnevat loomariiki.

Rohenäppude koolis pistetakse näpud mulda ja luuakse looduslikest materjalidest midagi uut.

Inglise keele koolis antakse lastele võimalus kasutada inglise keelt suhtlusvahendina.

Moekoolis õpitakse looma ja kujundama riideid, mis last iseloomustavad ja julgustatakse neid kandma.

Kunstikoolis õpitakse end väljendada läbi kunsti.

Meistrikoolis meisterdatakse erinevaid praktilisi esemeid.

Samuti pakume pikapäevarühma teenust ehk õpikooli koos toitlustusega, mis tuleneb lastevanemate vajadusest, kes ei soovi, et nende lapsed peaksid üksi kodus istuma kui koolitunnid lõppevad 12-14 või siis hommikupoolikutel neil lastel, kes käivad õhtusepoolses õppes. Ootame lapsi kooli kodutöid tegema, lugema, huvitegevustesse või puhkama. Laps veedab oma vaba aja täiskasvanute järelvalve all, turvalises keskkonnas ning meeldivas seltskonnas.

Toimuvad eratunnid 3-12a. lastele individuaalseks arendamiseks ja õpioskuste edendamiseks.

Koolivaheaegadel toimuvad Minikooli majas linnalaagrid.

Laupäeviti on võimalik pidada Minikooli majas oma lapse sünnipäeva, kuhu tulevad 3h 2 juhendajat, kes aitavad läbi viia vabalt valitud teemapidu.

Merle – 5299729
info@minikool.ee