Meistrikool

Eesmärk on üheskoos tegutseda ja luua. Meistrikoolis ehk meisterdamise ringis tegeleme esmalt värvusõpetusega.  Seejärel meisterdame käepärastest vahenditest erinevaid praktilisi esemeid. Näiteks valmistame pimedateks sügisöödeks laternaid, talveks lindudele söögimaju, näitemängukoolile teatritarbeid ning mõnusat õhkkonda loovaid unenäopüüdjaid.

Tulem: laps oskab meisterdada ja märgata enda ümber taaskasutatatavaid asju.

Meistrikooli juhendaja – Maarja Sööt

Maarja Sööt on 2015. a lõpetanud Tartu Kõrgema Kunstikooli nahadisaini eriala ning on tänasel päeval ettevõtja, kes tegeleb nahast aksessuaaride disaini ja valmistamisega ning nahatöötubade läbiviimisega nii täiskasvanutele kui ka lastele. Eriti paelub teda multifunktrsionaalsete süsteemide ja toodete välja töötamine. Maarja tegemistega saab tutvuda nii tema kodulehelfacebookis kui ka instagramis. Minikoolis juhendab ta õmblemise ja meisterdamise ringe, kus laps õpib tundma erinevaid materjale ja töövõtteid ning neid loovalt kasutama.

Kirjuta julgelt – maarja@minikool.ee

Osalustasu palume maksta arvelduskontole lähtuvalt lapse vanusest!

Osavõtutasu peab laekuma meile iga kuu hiljemalt 5. kuupäevaks ettemaksuna. Arveid Minikool ei väljasta.