“Meeletu Meeltelaager” oma kodus 20.-24.04.20

By minikool|aprill 15, 2020|Uncategorized|

„MEELETU MEELTELAAGER“

Minikooli koolivaheaja kodune laager 20-24 aprill 2020

• Kõik registreeritud osalejad, kes lahendavad viiel päeval laagrijuhendajate ülesandeid saavad osaleda järgmises Minikoolis toimuvas laagris TASUTA.
  • Auhind kolmele osalejale, kes lahendavad laagrijuhendajate ülesanded kõigil viiel päeval loosime 25 aprillil välja auhinna, mille toimetame sulle sobivasse pakiautomaati.
  • Osalemiseks vaja registreerida laps ja omada igal päeval mobiiltelefoni, et teha pilte ja videosid ja arvutit, et saata kõikide ülesannete vastused taas Minikooli meilile info@minikool.ee.
  • Laagrisse registreerides annate loa kajastada meie laagri tegevusi ehk noorte saadetud pilte ja videosid Minikooli kodulehel ja facebooki lehel. Sul on võimalus saata kõik pildid ja videod nii, et sinu isikut ei saa tuvastada.
  • Loe enne küberturvalisusest: https://noor.targaltinternetis.ee/
  • Laagrit toetab Tartu linn

1. Saada palun info@minikool.ee meil sisuga: OSALEN MEELETUS MEELTELAAGRIS ja lisa OMA NIMI. Saadan kohe vastu ka esimese küsimuse😊

1. Sellele meilile saadan sulle igal hommikul 20-24 aprill kell 11 ühe ülesande õues, ühe ülesande toas ja ühe küsimuse Minikooli kohta, mille vastuse leiad Minikooli kodulehelt. Vastused palun saata sama päeva jooksul.

1. Laagri teemad:      20 aprill kell 11.00 – 15.00 teemaks NÄGEMINE

21 aprill kell 11.00 – 15.00 teemaks KUULMINE

22 aprill kell 11.00 – 15.00 teemaks HAISTMINE

23 aprill kell 11.00 – 15.00 teemaks MAITSMINE

24 aprill kell 11.00 – 15.00 teemaks KOMPIMINE

MINIKOOL OOTAB KÕIKI OSALEMA!