Lugemisseikluse juhendaja – Logopeed Kadi Künnapuu

Tee tähtedeni ja lugemiseni on iga lapse puhul erinev. Minu suur soov on teha lugemaõppimine lapse jaoks lihtsaks ja samas põnevaks seikluseks. Selleks olen koostanud raamatu ja mängude komplekti “Laps, kes leidis oma nime”. Olen logopeedina lapsi lugemaõpetades märganud, et lapse jaoks kõige olulisemad tähed on tema nime tähed ja oma nime õpib ta lugema ja kirjutama kerge vaevaga.

Minu lugemisseikluse komplekti põhjal saab laps mängides, meisterdades, seigeldes muinasjutumaailmas märkamatult lugemise selgeks. Oodatud on ka lapsed, kes juba veidi loevad või alles tähti soovivad õppida. Erinevas vanuses lastel on teineteiselt palju õppida. Kindel on see, et üheskoos saame paremaks nii lugemises, kirjutamises kui suhtlemises.

Kirjuta julgelt 🙂 logopeedkadi@gmail.com

Lugemisseikluse Facebooki leht

Kadi 52 02 639

Osalustasu palume maksta arvelduskontole lähtuvalt lapse vanusest!

Osavõtutasu peab laekuma meile iga kuu hiljemalt 5. kuupäevaks ettemaksuna. Arveid Minikool ei väljasta.