Leiutajate kool

Leiutajatekool on uus huviring, kus lapsed õpivad eluks vajalikke teadmisi.

• Kuidas kruvida lambipirni?

• Kuidas naela seina lüüa?

• Kuidas loodussäästlikult elada?

• Mida teha, kui sa tahad oma koju soetada eseme, aga poes seda müügil ei ole?

• Kuidas teha ise asju?

Selles ringis kohtuvad omavahel inseneeria ja täppisteadused, katsetame kuidas töötavad erinevad füüsika seadused ning paneme need enda kasuks tööle. Valmistame ise oma kätega midagi vinget!
Lapsed õpivad ringis, et probleemidel ei ole ainult üks ja õige lahendus – Leiutajaks võib saada igaüks!

Ringid toimuvad eesti, vene ja inglise keeles. See tähendab, et põhi suhtluskeeleks on eesti keel, aga täiendavad selgitused antakse soovi korral veel eraldi vene ja inglise keeles.

Täname Tartu Linnavalitsust, kes toetas Leiutajatekooli 🙂

Leiutajate kooli juhendaja – Heili Aavola

Mina olen Heili ja üsna väikesest saati on mind huvitanud teadus, kuid siis ma veel ei teadnud, mis see teadus on, vaid jooksin vanematel sabas ning tülitasin neid oma “miks” küsimustega. Pideva maailma avastamisega algas minu väikese teadlase elukestev teekond.

Seda teekonda aitab mul astuda tungiv soov mõista elu, mis meie ümber on. Minu jaoks on teadus keel, mis seletab meie ümber olevat maailma, et me selle toimimisest paremini aru saaksime.

Soovin lapsi õpetada julgelt unistama ning oma ideid ellu viima, sest et igal inimesel olenemata tema vanusest on võimalik maailma muuta.

Kohtumiseni ringides, koos saame lõbusalt maailma avastada!

Kirjuta julgelt heili@minikool.ee