Kunstikool

Õpitakse end väljendama läbi kunsti. Lastele pakutakse võimalust tegeleda kunstiga väga laias mõistes -maalitakse, kleebitakse, meisterdatakse, voolitakse ning seda võimalikult erinevate vahendite ja tehnikatega.

Kunstikooli juhendaja – Rona Luug

Lapsena kritseldasin meelsasti, kuid tõelise kunstipisiku sain Tartu Lastekunstikooli astudes. Kunstikoolist sain kogemuse ja julguse katsetada erinevate vahendite ja tehnikatega, et luua täpselt sellist kunsti nagu mulle meeldis. Just selle sooviksin Minikooli kunstiringis lastele edasi anda – kogemuse erinevate vahendite ja tehnikatega ning julguse neid katsetada ja kombineerida. Kui on olemas oskus teha kunsti nii pintsli, pliiatsi kui söetükiga, saab laps valida just sellise abivahendi, mis tema mõtted kõige vahvamalt paberile jäädvustada aitab.

Kirjuta julgelt – rona@minikool.ee

Vaata ka teisi huviringe!

Peale huviringide on veel meie Minikoolis: