Koolivaheajakursus “Kiirtoidukool” 27.02.19

By minikool|veebruar 8, 2019|Uncategorized|

Tule valmista omale “KAUNIS JA ISUÄRATAV KIIRTOIT” õpetaja Külli juhendamisel!

Kolmapäeval 27. veebruar kell 14.30-17.00 Minikoolis 6-15a. lastele

Hind 18 eur (sisaldab 2,5h kursust koos juhendajaga, materjale ja vahendeid, valmistatu võib kõik ise ära süüa)

Luba oma lapsele üks “patupäev” ning lase tal ise endale valmistada, midagi, mida te talle iga päev kindlasti söögiks ei anna. Üldiselt propageerime küll tervisliku toitumist kuid antud ülesandes näeme juba ette, et laste huvi ning loovus on kiirtoitu rohkem endale valmistada kui siis mõnda salatit 🙂

Valmistame kiirtoidu eine, serveerime ja sööme ise üheskoos ära. Teeme päris ise endale hamburgeri, kartulitest friikad, kastmed ja gaseeritud vett, mida saab maitsestada erinevate siirupitega.

Grupi suurus kuni 8 last (alla 4 lapse kursust ei toimu), registreerimine meili kaudu info@minikool.ee, registreerinuks loetakse last, kes on tasunud osalustasu ettemaksuna Minikool OÜ kontole.

Merle – 5299729
info@minikool.ee