Koolivaheaja sügislaager 25. oktoober-29. oktoober 2021

By minikool|jaanuar 18, 2021|Uncategorized|

MINIKOOL KUTSUB KÕIKI 7-12 AASTASEID NOORI LÕBUSASTI KOOLIVAHEAEGA VEETMA JA ÜHESKOOS TEGUTSEMA.

25-29 OKTOOBER E-R KELL 11-15 OOTAVAD MINIKOOLI HUVITEGEVUSTE JUHENDAJAD LAPSI, ET ÜHESKOOS EHITADA ROBOTEID, PROGRAMMEERIDA, MEISTERDADA, LEIUTADA, KOKATA JA JOONISTADA.

25.10 Es
maspäev: PROGRAMMEERIMISPÄEV

Õpetaja Anette juhendamisel teeme oma esimesed sammud programmeerimise õppimiseks. Õpime programmeerimisega seotud mõisteid ning algtõdesid. Käsitleme Scratch keskkonnas programmeerimist ning mängime õpetlikke arvutimänge. Peamine eesmärk pole ära õppida programmeerimiskeelt, vaid selgeks saada programmeerimise põhitõed. See arendab laste loogilist mõtlemist.

26.10 Teisipäev: LEIUTAMISPÄEV

Meisterdame koos leiutamishuviliste lastega ägedaid KiwiCo komplekte, mis nõuab kannatlikkust ja nutikust, oskust järgida juhendeid ja vahel ka otsast alustada. Kui aga komplekt saab kokku, on alati kõikidel elamus suur ja tegevust jagub kogu laagripäevaks (ja kojugi).

27.10 Kolmapäev: ROBOOTIKAPÄEV

Ehitame WeDo2 roboteid ja programmerime need liikuma, programmeerime Dash&Dot roboteid ja laseme neil erinevaid ülesandeid täita . Vahepeal teeme võistlusi jakokkamise pausi, kus valmistame vahvaid robotikujulisi tikuvõileibu ja maitsva salati.

28.10 Neljapäev: KOKAKUNSTIPÄEV

Valmistame algusest lõpuni maitsva kolmekäigulise lõuna, serveerime, kaunistame, meisterdame, räägime söömiskommetest, sööme kõhud täis ja koristame enda järel. Õpime tundma tooraineid, mõõtma koguseid, kasutama erinevaid kõõgivahendeid, valmistamisviise, maitsestamist, serveerimist, lauakombeid. Tegevus sobib kõikidele lastele, sest elamusi pakkuv laagripäev on alati jätnud meeldiva elamuse.

29.10 Reede: DIGIKUNSTIPÄEV

Sülearvuti ja Wacom tahvli abil õpetab Kätriin midagi uut ja erilist. See on mõeldud kunstihuvilistele lastele, keda huvitab joonistamine ja maalimine ning kes sooviksid seda proovida hariliku pintsli ja pliiatsi asemel hoopis digitaalse pintsli ja graafikalaua abil. Tulemus on nagu päris pilt või maal, ainult et arvutis failina.

REGISTREERIDA SAAB MEILI TEEL: info@minikool.ee

INFOT SAAB TELEFONILT: +372 52 99729

OSALUSTASU ON 25 EUR PÄEV JA 100 eur NÄDAL (sisaldab igapäevaseid arendavaid tegevusi Minikooli juhendajate käe all,  lõunasööki, õppevahendeid).