Koolivaheaja minikursus “Käsitöökommid” 28.02.19

By minikool|veebruar 8, 2019|Uncategorized|

Tule valmista omale “KAUNIS JA ISUÄRATAV KOMMIKARP” õpetaja Kaiu juhendamisel!

Neljapäeval 28. veebruar kell 12.00-15.00 Minikoolis 6-15a. lastele

Laseme fantaasial lennata ja valmistame koos lõbusaid šokolaadi komme, katsetame erinevaid täidiseid (kreemid, marjad, pähklid, martsipan). Jagame ja pakime tehtud kommid kõigile kaasa ilusates karpides.

Kaiu:”Lõbus ja loominguline kommide meisterdamine jõudis minu ellu paar aastat tagasi läbi juhuse. Olen hobi-tegija ja iseõppija ning alati koolituselt tulles on pea ideid ja uusi mõtteid täis, mida kõike katsetada ja proovida. Lisaks kommidele teen ka torte, mis on hea vaheldus minu igapäevatööle, kus on palju numbreid ja suhtlemist. Jagan rõõmuga oma teadmisi ja oskusi lastele edasi – lapsed on meie tulevik ja edasiviiv jõud :-)”.

Hind 20 eur (sisaldab 3h kursust koos väljaõppinud juhendajaga, kuni kümne käsitöökommi valmistamise materjale ja vahendeid, kommikarbi valmistamise materjale ja vahendeid)

Grupi suurus kuni 8 last (alla 4 lapse kursust ei toimu), registreerimine meili kaudu info@minikool.ee, registreerinuks loetakse last, kes on tasunud osalustasu ettemaksuna Minikool OÜ kontole.

Merle – 5299729
info@minikool.ee