By minikool|jaanuar 18, 2021|Uncategorized|

Laager mis paneb PÄRISELT lapse silmad särama!

🥳MINIKOOL KUTSUB KÕIKI 6-15 AASTASEID NOORI LÕBUSASTI KOOLIVAHEAEGA VEETMA JA ÜHESKOOS TEGUTSEMA.
KOOLIVAHEAJA KUNSTILAAGER MINIKOOLIS 22-26 veebruar 2021

💫22 veebruar kell 11-15 VOOLIMISKUNSTIPÄEV õpetaja Kätriiniga (meistrdame omale savist kruusi, teeme fimost loomi ja voolime tainast pirukaid, mille sööme lõunaeineks.)

💫23 veebruar kell 11-15 KOMMIKUNSTIPÄEV õpetaja Kaiuga (teeme ise šokolaadist käsitöökomme ja pakime need omameisterdatud karbikestesse, lõunasöögiks valmistame pitsa)

💫25 veebruar kell 11-15 MAALIKUNSTIPÄEV õpetaja Kätriiniga (maalime lõuenditele talve, kaunistame omavoolitud tassid ja loomad. Lõunasöögi valivad lapsed ise)

💫26 veebruar kell 11-15 LEGOKUNSTIPÄEV õpetaja Merlega (loome legolinna, kus on nii majad, masinad, kui inimesed. Lõunasöögi valivad lapsed ise)
Lisaks teeme teemale vastavaid mänge, viktoriine ja käime ka õues.

REGISTREERIDA SAAB MEILI TEEL: info@minikool.ee

INFOT SAAB TELEFONILT: +372 52 99729

OSALUSTASU ON 20 EUR PÄEV, 75 EUR nädal (sisaldab igapäevaseid arendavaid tegevusi Minikooli juhendajate käe all, materjale, õppevahendeid, lõunasööki). Grupis kuni 10 last.