Kokakool

Õpitakse valmistama maitsvaid ja põnevaid roogasid. Tegevuse eesmärk on koostegutsemine ja igapäevase tervisliku toidu valmistamise õppimine, millega laps ka kodus hakkama saaks.

Õpime tundma erinevaid toiduaineid nii enda ümber kui teiste maade toidulaualt. Laps õpib tundma söögimaailma meil ja mujalt, ning julgeb maitsta ja katsetada. Tulem – laps saab hakkama lihtsamate toitude valmistamisega.

Videod Kokakoolist

Kokakooli juhendaja – Keili Taal

Mina olen 23-aastane Keili. Olen hariduselt küll metsamajandaja, kuid kokkamine on olnud minu kirg juba lapseeast saadik. Minu suurimaks teejuhiks sel kokanduseteel on olnud minu armas vanatädi Laive, kes on mulle õpetanud, et kõiki toiduaineid annab väga osavalt maitsvaks toiduks meisterdada. Kokandusringis tahaksin anda lastele selle teadmise, mida minu vanatädi mulle on andnud. Kokkamiseni!

Kirjuta julgelt – keili@minikool.ee

Kokakooli juhendaja – Külli Sari

Olen rõõmsameelne, rahulik, loomingulise mõtteviisiga inimene.

Minu erialadeks on käsitöömeister, õmbleja, kokk. Lisaks kutseomadustele alustasin õpinguid Tartu Ülikoolis, et saada õpetajaks.
Soovin tegeleda lastega ning läbi mängu edasi anda kogetud kogemusi ja õpitud oskusi.

Minikoolis sukeldun koos lastega toidu- ning taimemaaillma.
Veel meisterdame ning loome midagi uut vanast, kasutades looduslikke materjale.
Räägime jutte, joonistame ning laseme fantaasial lennata.

Kirjuta julgelt – kylli@minikool.ee

Osalustasu palume maksta arvelduskontole lähtuvalt lapse vanusest!

Osavõtutasu peab laekuma meile iga kuu hiljemalt 5. kuupäevaks ettemaksuna. Arveid Minikool ei väljasta.