Kokakool

Õpitakse valmistama maitsvaid ja põnevaid roogasid. Tegevuse eesmärk on koostegutsemine ja igapäevase tervisliku toidu valmistamise õppimine, millega laps ka kodus hakkama saaks.

Õpime tundma erinevaid toiduaineid nii enda ümber kui teiste maade toidulaualt. Laps õpib tundma söögimaailma meil ja mujalt, ning julgeb maitsta ja katsetada. Tulem – laps saab hakkama lihtsamate toitude valmistamisega.

Videod Kokakoolist

Kokakooli juhendaja – Keili Taal

Mina olen 23-aastane Keili. Olen hariduselt küll metsamajandaja, kuid kokkamine on olnud minu kirg juba lapseeast saadik. Minu suurimaks teejuhiks sel kokanduseteel on olnud minu armas vanatädi Laive, kes on mulle õpetanud, et kõiki toiduaineid annab väga osavalt maitsvaks toiduks meisterdada. Kokandusringis tahaksin anda lastele selle teadmise, mida minu vanatädi mulle on andnud. Kokkamiseni!

Kirjuta julgelt – keili@minikool.ee

Kokakooli juhendaja – Külli Sari

„Õnnelikuks saadakse läbi omaenda tegemiste. Tehes asju, mis on hingele ja südamele. Kõige õnnelikumad on aga inimesed, kes panustavad teistesse rohkem kui vastu soovivad.“

Olen rõõmsameelne ja mitmekülgsete huvidega kokakooli juhendaja. Mulle meeldib pidevalt oma teadmisi ning oskusi täiendada, mille tulemusena jätkan, paralleelselt laste juhendamisega, oma õpinguid TÜ-s sotsiaalteaduste valdkonnas. Aastate jooksul olen tegelenud nii hobi kui ka töö korras erinevate käsitööharude, õmblemise, kujundamise ning kokkamisega. Kui midagi teha, siis ikka armastuse, kire ja rõõmuga.

Minikooli kokakoolis sukeldume lastega toidu-, taime-, maitse- ja lõhnamaailma. Valmistame erinevaid roogasid, katsetame ning laseme fantaasial lennata.

Kirjuta julgelt – kylli@minikool.ee

Osalustasu ehk kuutasu palume maksta arvelduskontole lähtuvalt lapse vanusest!

Kuutasu  ei  ole  otseses  seoses  ringitundide  arvuga  konkreetsel kalendrikuul.

Osaleja puudumisel, sõltumata põhjusest, rahalist tasaarveldust puudutud tundide eest ei tehta.

Osalustasu peab laekuma meile iga kuu hiljemalt 5. kuupäevaks ettemaksuna. Arveid Minikool ei väljasta.