Kokakool

Õpitakse valmistama maitsvaid ja põnevaid roogasid. Tegevuse eesmärk on koostegutsemine ja igapäevase tervisliku toidu valmistamise õppimine, millega laps ka kodus hakkama saaks.

Õpime tundma erinevaid toiduaineid nii enda ümber kui teiste maade toidulaualt. Laps õpib tundma söögimaailma meil ja mujalt, ning julgeb maitsta ja katsetada. Tulem – laps saab hakkama lihtsamate toitude valmistamisega.

Videod Kokakoolist

Kokakooli juhendaja – Külli Sari

„Õnnelikuks saadakse läbi omaenda tegemiste. Tehes asju, mis on hingele ja südamele. Kõige õnnelikumad on aga inimesed, kes panustavad teistesse rohkem kui vastu soovivad.“

Olen rõõmsameelne ja mitmekülgsete huvidega kokakooli juhendaja. Mulle meeldib pidevalt oma teadmisi ning oskusi täiendada, mille tulemusena jätkan, paralleelselt laste juhendamisega, oma õpinguid TÜ-s sotsiaalteaduste valdkonnas. Aastate jooksul olen tegelenud nii hobi kui ka töö korras erinevate käsitööharude, õmblemise, kujundamise ning kokkamisega. Kui midagi teha, siis ikka armastuse, kire ja rõõmuga.

Minikooli kokakoolis sukeldume lastega toidu-, taime-, maitse- ja lõhnamaailma. Valmistame erinevaid roogasid, katsetame ning laseme fantaasial lennata.

Kirjuta julgelt – kylli@minikool.ee