Inglise keele kool

Inglise keele tundidesse on oodatud kõik lapsed alates 5. eluaastast, kes on keeleõppes päris algajad või on õppinud aastakese. Tundide eesmärk on äratada lapses huvi võõrkeele õppimise vastu ja arendada eneseväljendusoskust.

Õpitakse läbi laulude, luuletuste, meisterdamise, tantsimise, multifilmide ja mängimise. Teemad, mida õpitakse: värvid, numbrid, kehaosad, perekonnaliikmed, loomad, riided, toit ja igapäevaselt kasutatavad väljendid.

Toimub korra nädalas 90 min. Hind 80€ kuus.

Tulem: Paraneb ning täieneb lapse inglise keele sõnavara ja väljendusoskus.

Eelkooli ja Inglise keele juhendaja – Maie Kuusk

Lõpetasin Tartu Õpetajate Seminari klassiõpetaja eriala inglise keele lisaga.
Olen töötanud õpetajana viimsed 18 aastat, 17 neist Tartu Miina Härma Gümnaasiumis.

Eelkooli ja eelkooliealiste lastega tegelemisega olen olnud seotud 15 aastat – mul on olnud võimalus õpetada nii gruppe kui ka lapsi individuaalselt ja paaris.
Töövälisel ajal meeldib mulle vahel ahju ees istuda ja mõnda küpsetist välja võluda. Mõnikord õmblen natuke, talvel koon ja heegeldan, eriti naudin mänguasjade tegemist.

Mul on kaks last, sellest sügisest siis mõlemad ka koolilapsed. Seetõttu tean, et kuiväga lapsevanemana ka ei pingutaks, siis lapse õppimise hakkamise eelduseks on siiski huvi ja motivatsioon.

“Kellelegi ei saa midagi õpetada. Neid saab panna ainult mõtlema” (Sokrates)

Kirjuta julgelt – maie@minikool.ee