Huviringid Tartus Minikool tunniplaan.

By minikool|august 28, 2017|Uncategorized|

Huvikoolis Minikool on 5-15a. lastele mõeldud huviringid Tartus, Aleksandri 8a

Ühed tegevused innustavad last rohkem kui teised. Lapsele meelepäraste tegevuste kaudu võib ilmneda ka mõni erianne, nagu musikaalsus, tehniline taiplikkus jm, mida tasub silmas pidada.

Huvialana alguse saanud tegevus võib tulevikus kujuneda ka õpitavaks erialaks. Kindlasti tuleks last sel juhul toetada ning võimaldada huvialaga tegeleda. Sellepärast lähtub huviringide valikul kool just tegevussuundadest, millest tänapäeva laps huvitub ja millised võivad olla eelkoolieas lapse huvid.
Registreerimisel ringide juurde märgitud vanused on soovituslikud.

Peale huviringide on veel meie Minikoolis –

Registreerimisega kinnitate, et huvikoolis tehtud pilte teie lastest võidakse kasutada meie kodulehel või fb lehel.

Peale registreerimist saadetakse Teile leping, mille sõlmimisel edastab Minikool iga kuu alguses arve e-maili teel.

Kuutasu  ei  ole  otseses  seoses  ringitundide  arvuga  konkreetsel kalendrikuul.

Osaleja puudumisel, sõltumata põhjusest, rahalist tasaarveldust puudutud tundide eest ei tehta.