By minikool|august 28, 2017|Uncategorized|

Huviringid Tartus Minikoolis

Minikoolis on 10 erinevat huvikooli 4-15a. lastele, mida võib vahetada iga kuu, et leida oma tõeline ANNE! Huviringid, mis rõhuvad lapse huvidele, aitavad kaasa nende annete arendamisele.

Annete otsimise Minikool leidis üles inimesed, kes on pühendunud ja sidunud oma elu mingi omale südamelähedase tegevusega ning me soovime tutvustada lastele oma andeid ja seeläbi lasta lapsel leida tegevus, mis teda köidab ja sütitab.

Registreerimine on avatud, kiirustage sest grupid on väikesed. Registreerimisega kinnitate, et huvikoolis tehtud pilte teie lastest võidakse kasutada meie kodulehel või fb lehel.

Osalustasu ehk kuutasu palume maksta arvelduskontole lähtuvalt lapse vanusest!

Kuutasu  ei  ole  otseses  seoses  ringitundide  arvuga  konkreetsel kalendrikuul.

Osaleja puudumisel, sõltumata põhjusest, rahalist tasaarveldust puudutud tundide eest ei tehta.

Osalustasu peab laekuma meile iga kuu hiljemalt 5. kuupäevaks ettemaksuna.