By minikool|august 28, 2017|Uncategorized|

Huviringid Tartus Minikoolis

Minikoolis on 11 erinevat huvikooli 4-12a. lastele, mida võib vahetada iga kuu, et leida oma tõeline ANNE! Huviringid, mis rõhuvad lapse huvidele, aitavad kaasa nende annete arendamisele.

Annete otsimise Minikool leidis üles inimesed, kes on pühendunud ja sidunud oma elu mingi omale südamelähedase tegevusega ning me soovime tutvustada lastele oma andeid ja seeläbi lasta lapsel leida tegevus, mis teda köidab ja sütitab.

Õpikool ehk 1-3 klassi lastele pikapäevarühm Tartus, koos toitlustusega, mis toimub E-R kuni 4 tundi hommikupoole, õhtuses vahetuses käivatele õpilastele ja kuni 4 tundi õhtupoole, hommikuses vahetuses käivatele õpilastele.

Eelkooli õpetaja valmistab 6-7a. lapsi ette kooli minemiseks, kord nädalas 2 tundi.

Kadi Künnapuu lugemisseikluse komplekti põhjal saab laps mängides, meisterdades, seigeldes muinasjutumaailmas märkamatult lugemise selgeks.

Robootika koolis toimetatakse erinevate hariduslike robotitega ning tehakse esimesed sammud programmeerimise maailmas.

• 4-5a. Esmaspäeviti 16.00-17.30
  • 4-12a. Neljapäeviti 17.30-19.00

Kokakoolis õpitakse valmistama maitsvaid ja põnevaid roogasid.

• 7-12a. Kolmapäeviti 15.30-17.00

Näitemängukoolis õpetatakse lastele, kuidas väljendada end läbi erinevate karakterite.

Fotokoolis õpitakse kasutama foto-ja multimeedia vahendeid.

• 4-6a. Neljapäeviti 17.00-18.30

Loomakoolis tutvustatakse meid ümbritsevat põnevat loomariiki.

Moekoolis õpitakse looma ja kujundama riideid, mis last iseloomustavad ja julgustatakse neid kandma.

Kunstikoolis õpitakse end väljendama läbi kunsti.

Meistrikoolis meisterdatakse erinevaid praktilisi esemeid.

Toimuvad eratunnid 3-12a. lastele individuaalseks arendamiseks ja õpioskuste edendamiseks.

Koolivaheaegadel toimuvad Minikooli majas linnalaagrid.

Laupäeviti on võimalik pidada Minikooli majas oma lapse sünnipäeva, kuhu tulevad 3h 2 juhendajat, kes aitavad läbi viia vabalt valitud teemapidu.

Osalustasu saab maksta kahele arvelduskontole olenevalt lapse vanusest.

Osavõtutasu peab laekuma meile iga kuu hiljemalt 5. kuupäevaks ettemaksuna. Arveid Minikool ei väljasta.