Huvikoolis on 4-12 a. lastele mõeldud huviringid Tartus, mis toimuvad kord nädalas 90 minutit.

Ühed tegevused innustavad last rohkem kui teised. Lapsele meelepäraste tegevuste kaudu võib ilmneda ka mõni erianne, nagu musikaalsus, tehniline taiplikkus jm, mida tasub silmas pidada.

Huvialana alguse saanud tegevus võib tulevikus kujuneda ka õpitavaks erialaks. Kindlasti tuleks last sel juhul toetada ning võimaldada huvialaga tegeleda. Sellepärast lähtub huviringide valikul kool just tegevussuundadest, millest tänapäeva laps huvitub ja millised võivad olla eelkoolieas lapse huvid.

Hind 40€ kuu

Osalustasu ehk kuutasu palume maksta arvelduskontole lähtuvalt lapse vanusest!

Kuutasu  ei  ole  otseses  seoses  ringitundide  arvuga  konkreetsel kalendrikuul.

Osaleja puudumisel, sõltumata põhjusest, rahalist tasaarveldust puudutud tundide eest ei tehta.

Osalustasu peab laekuma meile iga kuu hiljemalt 5. kuupäevaks ettemaksuna. Arveid Minikool ei väljasta.