Huvikoolis on 4-10 a. lastele mõeldud huviringid Tartus, mis toimuvad kord nädalas 90 minutit.

Ühed tegevused innustavad last rohkem kui teised. Lapsele meelepäraste tegevuste kaudu võib ilmneda ka mõni erianne, nagu musikaalsus, tehniline taiplikkus jm, mida tasub silmas pidada.

Huvialana alguse saanud tegevus võib tulevikus kujuneda ka õpitavaks erialaks. Kindlasti tuleks last sel juhul toetada ning võimaldada huvialaga tegeleda. Sellepärast lähtub huviringide valikul kool just tegevussuundadest, millest tänapäeva laps huvitub ja millised võivad olla eelkoolieas lapse huvid.

Hind 40€ kuu

Osalustasu palume maksta arvelduskontole lähtuvalt lapse vanusest!

Osalustasu palume tasuda, igal kuul, enne esimese tunni algust arvele. Arveid Minikool ei väljasta.