Eratunnid

Minikooli eratunnid 3-6a. lastele individuaalseks arendamiseks ja algklassi lastele individuaalseks järeleaitamiseks.

Eratunde viib läbi Minikooli juhataja Merle Luug, kellel on haridusteaduste magistrikraad, ning kelle lastele suunatud teenuste pakkumise taust ulatub aastasse 2004, mil ühtede esimeste seas Tartu linnas sai ta tegevusloa lapsehoid Kukerpallile, millele 2007 lisandus Pillerpall ning 2009 Põnniplaneedi hoiurühm.

Iseloomustaksin end, kui julgelt ja riskivabalt kaugusse vaatavat ja edasipürgivat inimest. Mulle meeldib tegutseda ja armastan toimekaid inimesi. Armastan meisterdada, luua ja ehitada. Mulle meeldivad väga paljud asjad ja süttin pisemagi idee tekkimisel. Minu hüüdnimi ongi Säde 🙂

Oma andeks ei pea ma nii väga laste õpetamist, kui just lastega tegutsemist. Mulle meeldib laste siirus ja rõõm ning ma tahaksin nendeski leida üles kire, mis neid sütitab.

Mulle meeldivad väga paljud asjad ja küsimus lemmiku kohta ajab mind väga segadusse. Erinevatel aegadel meeldivad mulle erinevad tegevused: vahel ei saa kudumisest ja heegeldamisest eemale, siis tuleb suur soov remonti teha, siis aga kokkaks hommikust õhtuni. Vähe on asju, millega ma tegelenud ei ole või mis mulle rõõmu ei paku.

Aegu saab kokku leppida –  info@minikool.ee