Eelkool

Eelkool 6-7 aastastele lastele Tartus, mis toimub kord nädalas 120 minutit.

📚NUTIKATE LASTE EELKOOL KUTSUB!🤓

🎁 📚Eelkooli ootame kõiki lapsi, kes vajavad kooliks ettevalmistust ning soovivad kooli minnes olla julged, särasilmsed ja uudishimulikud. Või lihtsalt neid lapsi, kellele meeldib koos teistega teha, olla ja avastada.

📚Eelkooli sooviks on anda lapsele kooliks vajalikud algteadmised ja sotsiaalsed oskused. Tegeleme matemaatika, eesti keele, looduse, inimeseõpetuse ja käelise tegevusega – ikka loominguliselt ja kasutades ka mängulisi elemente. Me kirjutame, loeme, arutleme, kuulame, arvutame, võrdleme, jutustame, loome võttes appi ka interaktiivsed vahendid ning igasse tundi kuulub ka killuke Vaikuseminuteid.

📚Eelkooli eesmärk on eakohase kirjanduse abil äratada huvi lugemise ja kirjutamise vastu ning rikastada lapse sõnavara. Lugemiseks ja kirjutamiseks vajalike baasoskuste kujunemiseks õpivad lapsed häälima sõnu ja leidma hääliku asukohta sõnas ning tundma lauseehituse reegleid. Eneseväljenduse arendamiseks tutvutakse erinevate kirjandusžanritega, õpitakse kuulama õpetajat ja kaaslasi, rääkima enda tegevustest ning jutustama pildi ja kuuldud teksti järgi, luuakse esinemisvõimalusi.

Eratunde viib läbi Minikooli juhataja Merle Luug, kellel on haridusteaduste magistrikraad, ning kelle lastele suunatud teenuste pakkumise taust ulatub aastasse 2004, mil ühtede esimeste seas Tartu linnas sai ta tegevusloa lapsehoid Kukerpallile, millele 2007 lisandus Pillerpall ning 2009 Põnniplaneedi hoiurühm.

Iseloomustaksin end, kui julgelt ja riskivabalt kaugusse vaatavat ja edasipürgivat inimest. Mulle meeldib tegutseda ja armastan toimekaid inimesi. Armastan meisterdada, luua ja ehitada. Mulle meeldivad väga paljud asjad ja süttin pisemagi idee tekkimisel. Minu hüüdnimi ongi Säde 🙂

Oma andeks ei pea ma nii väga laste õpetamist, kui just lastega tegutsemist. Mulle meeldib laste siirus ja rõõm ning ma tahaksin nendeski leida üles kire, mis neid sütitab.

Mulle meeldivad väga paljud asjad ja küsimus lemmiku kohta ajab mind väga segadusse. Erinevatel aegadel meeldivad mulle erinevad tegevused: vahel ei saa kudumisest ja heegeldamisest eemale, siis tuleb suur soov remonti teha, siis aga kokkaks hommikust õhtuni. Vähe on asju, millega ma tegelenud ei ole või mis mulle rõõmu ei paku.

Kirjuta – info@minikool.ee